Studentu atsauksmes

Igors Ņikitins – studē e-studijās Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadības bakalaura studiju programmā.

Esmu ļoti apmierināts ar e-studijām, pasniedzēji dara savu darbu ideāli, ātri atbild uz e-pastiem un vienoties par eksāmeniem nav nekāda problēma. Prieks, ka Turībai ir e-studiju opcija, jo savādāk iegūt augstāko izglītību dzīvojot ārzemēs būtu neiespējami. Man ir pāris Anglijā dzīvojoši draugi, kas mani izjautāja par studijām un arī izdomāja sākt studēt Turībā, tieši e-studijas, jo uz doto brīdi Anglijā ir prātam neaptveramas cenas par mācībām universitātēs.

Lorita Bukša – studējusi e-studijās Uzņēmējdarbības vadības bakalaura studiju programmā.

Savulaik iestājos universitātē un mēģināju savienot darbu ar mācībām vakaros. Pēc pusgada sapratu, ka nav iespējams studijām pakārtot ne dzvi, ne darbu. Pēc ilgāka pārtraukuma māsa ieteica e-studijas Turībā. iestājos un neesmu nožēlojusi ne mirkli, jo nu jau ir pabeigts 3. kurss, lai gan vairākus gadus strādāju Anglijā. uz Latviju braucu divas reizes gadā kārtot eksāmenus, pie viena apciemoju arī tuviniekus. Tālmācība man ļauj apgūt zināšanas tad, kad ir laiks un vēlēšanās, un studijas varu piemērot savai dzīvei. Turklāt diploms, kuru saņemšu pēc gada, būs tieši tāds pats kā pilna laika studentiem. Tāpēc mans padoms ir šāds – ja gribat iegūt labu izglītību par iespējami mazākiem līdzekļiem, neierobežojot savu rīcības brīvību ar stingriem lekciju un semināru grafikiem, izvēlieties e-studijas.

Kristīne Radkovska – studējusi 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmā “Finanses un grāmatvedība”.

Es izvēlējos E-studijas, kā vienīgo izglītības iegūšanas veidu. Tas bija vienīgais veids, kā varēju studēt esot ārzemēs un vadot uzņēmumu. Pašlaik, kad esmu Latvijā, es varu studēt, kad man ir laiks. Man nav jāgaida noteikts laiks, lai kārtotu kādu kontroldarbu vai eksāmenu. Es varu visu izdarīt , cik ātri es gribu un , kad man ir motivācija to darīt.

© 2018 Biznesa augstskola "Turība"